LPG Selülit Tedavisi

epilaform

LPG - Lipomassage

LPG 20 yıldan fazla bir süredir bölgesel yağ eritme ve selülit tedavisinde kullanılan ve cerrahi olmayan en etkili yöntem. Kozmetik müdahalelerin, sporun ve diyetin, selülit ve bölgesel vücut yağı problemlerini çözmekte yetersiz kaldığı durumlarda LPG Endormoloji devreye giriyor. LPG Endermoloji, herhangi bir cerrahi operasyon gerektirmeden, tamamen ağrısız bir müdahaleyle kanıtlanmış sonuçlar veriyor.

LPG LIPO M6’nın benzersiz LİPOMASAJ tekniği, döner motorize başlıkları sayesinde bağ dokusu masajı yaparak vücuttaki elastin ve kolajen liflerinin etkinliğini arttırıp dokuları yeniliyor. Cildi tazeleyerek eski elastikiyetine kavuşturuyor. LPG LIPO M6’nın etkinliğini bilimsel veriler de kanıtlıyor.

LPG mekanik hücresel uyarım teknolojisi ile FDA onayı alan ilk medikal teknik cihazıdır. Lipomasaj tekniği, hücrenin mekanik bir uyarıyı bio-kimyasal uyarıya çevirmesi yöntemiyle yağ dokusu hücre çekirdeklerinde lipolizi yani yağ yakımını tetikler. Selülitler başta olmak üzere vücudun bölgesel olarak daralmasına yardımcı olur.

Uygulama sırasında kaslara olan mekanik masaj etkisi sayesinde vücudun rahatlamasını sağlar. Dolaşımı hızlandırır, hücrede oksijenlenmeyi sağlar. Bu sayede cildin daha sağlıklı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Liftmasaj tekniğiile yüzde lifting, anti-aging ve kırışıklık bakımına sahiptir. LPG mekanik hücresel uyarım teknolojisi ile kolajen etkileşimi yapar.