İPEK KİRPİK

epilaform

İPEK KİRPİK..

İPEK KİRPİK sayesinde sabahları rimel sürmek için zaman harcamaya son!

* Daha uzun,
* Daha yoğun,
* Daha koyu kirpiklere kavuşmak için sadece 1,5 - 2 saat ayırmak yeterli.

Diyebilirsiniz ama benim kirpiklerim çok seyrek ipek kirpik taktırsam bile yoğun görünmeyecek. İşte bu noktada devreye 3D İPEK KİRPİKLER GİRİYOR :)

Tabi ipek kirpik taktıracağınız yeri seçerken de dikkat etmeniz gereken noktalar var. İlki kullanılan malzemeler. İpek kirpikler doğal olmalı mesela. Ayrıca kullanılan yapıştırıcı medikal olmalı. Ayrıca her bir ipek kirpik sadece tek bir kirpik üstüne takılmalı. Kesinlikle ve kesinlik kirpik köküne yani göz kapağına değil !!! Kirpik üstüne tek tek!!! Aynı anda bir kaç kirpiğin üstüne yapıtırılırsa hemen çıkartılması şart. Bildiğiniz gibi kirpiklerimizde saçlarımız gibi uzuyor. Her insanın kirpikleri 3 ayda bir tamamen kendini yeniliyor. Öyle bir gecede dökülüp, tekrar çıkmıyor tabi. Banyo yaparken, yüzümüzü yıkarken hatta rimel sürerken her gün belli sayıda kirpiğimiz dökülüyor. Şayet birden fazla kirpik üstüne tek bir ipek kirpik yapıştırılırsa veya kirpikle beraber göz kapağına yapıştırılırsa, sizin kendi kirpiğiniz uzamaya çalışacak ama yapışmaktan sebep zorlanacak ve kırılacaktır. Kirpik kayıpları kaçınılmaz olacaktır bu noktada. Buradan da anladığınız gibi kullanılan malzemeler kadar, uygulamayyı yapanında doğru yapması çok önemli!!!

Gelelim 3D İPEK KİRPİKLERE; uygulaması biraz farklı; hiç bir şekilde sizin kendi kirpiğiniz üstüne yapıştırılmıyor. Kirpikleriniz arasından göz kapağına dikkatlice yerleştiriliyor. Kirpik kayıbı riski tamamen ortadan kalkıyor. Seyrek kirpik sorununuz yok oluyor.

İlk uygulamadan sonra 3 ay boyunca sadece ayda bir dökülenlerin yerine doldurma yaptırarak rahat rahat kullanıyorsunuz. Önemli bir detay var bu arada; 3 ay sonunda kesinlikle kirpikleri çıkarttıracaksınız ki, sizin yenilenmiş kirpikleriniz biraz dinlensin. Tıpkı saçınıza kaynak yaptırdığınızda 3 ay sonunda çıkarttırmanız gibi.

Her 3 ayda bir 1 hafta ara verip işlermi tekrar yeniletebilirsiniz. Rimel maliyetine son, makyajda zamandan kazanç ve tabi ki uzun, yoğun, koyu kirpikler